Контакт-центр: 0 800 210 800

Про web-банкінг "Ощад 24/7" - Ощадінфо

найкращі кредитні продукти 2018 року

Чотири кредитні продукти Ощадбанку визнані найкращими в 2018 роціВ рамках незалежного дослідження Prostobank Awards чотири кредитних продукти Ощадбанку було визнано найкращими в 2018р.

"Ощад драйв" очолив рейтинг найкращих кредитів на автомобіль. Також кредитні пропозиції на придбання нових автомобілів посіли третє місце за програмою "Легкий кредит".

За 2018 рік Ощадбанком було видано більше 1700 кредитів купівлю авто загальною сумою більше ніж 905 млн. грн. Завдяки цьому Ощадбанк зміцнив свої позиції на українському ринку споживчого кредитування на купівлю автомобілів, протягом року збільшивши свою ринкову частку з 4% до 16%. Програми кредитування на придбання автомобіля від Ощадбанку дозволяють обрати прийнятний варіант кредитування залежно від особистих потреб і можливостей.

Іпотечні кредити від Ощадбанку знову перемогли в номінації на кращі споживчі кредити під заставу серед пропозицій провідних банків України. Також кредитний продукт є однією з найпопулярніших пропозицій Ощадбанку. До основних переваг належать: сума кредитування може складати до 70% вартості забезпечення, фіксована процентна ставка та встановлення відновлюваної кредитної лінії на період до двох років.

Серед пропозицій в номінації «Кращі бланкові овердрафти для бізнесу» овердрафт від Ощадбанку посів друге місце. Умови овердрафту для мікро- та малого бізнесу було оновлено на початку 2018 року, в результаті чого кількість клієнтів банку зацікавлених у цій послузі зросла в три рази.

Рейтинг компанії "Простобанк Консалтинг" формуються професійними аналітиками на основі обширного аналізу параметрів послуг банків, а також їх надійності.