Контакт-центр: 0 800 210 800

Про web-банкінг "Ощад 24/7" - Ощадінфо

Раді представити наш новий проєкт – перлини української народної творчості.

Перлини української народної творчостіРаді представити наш новий проєкт – Перлини української народної творчості. На сайті проєкту Ви можете ознайомитись з багатовіковою культурною спадщиною України.Тут зібрані тексти пісень та казки, скоромовки, сміховини та дотепи, прислів’я та приказки українського народу. До деяких творів також додаються аудіозаписи виконання.

Нашою метою є зібрати всі витвори словесного мистецтва української національної культури в одному місці, створення зручних засобів пошуку та поширення. Протягом віків український народ зібрав значну культурну спадщину, що передавалась від покоління до покоління. Кожне покоління в свою чергу дбало, розширювало, вдосконалювало та передавало далі надбання своїх предків.

На сайті проєкту зібрані різномантні жанри усної народної творчості, такі як:

  • пісні
  • казки
  • жарти та сміховини
  • прислів’я та приказки
  • скоромовки

Кожного дня команда проєкту “Перлини української народної творчості” працює над розширенням бази зібраних витворів, їх класифікацією та підготовкою до публікації. Також команда активно розвиває Facebook-спільноту “Перлини української народної творчості”, в якій регулярно публікує звіти оновлень та інформаційні матеріали, що проливають світло на особливості української народної творчості.