Контакт-центр: 0 800 210 800

Про web-банкінг "Ощад 24/7" - Ощадінфо

Банківські картки Ощадбанку: кредитні та дебетові картиВажко уявити сучасну людину, яка б не мала банківської картки. Саме банківські картки полегшують життя багатьох людей, коли справа доходить до оплати товарів та послуг. Ощадбанк пропонує для своїх клієнтів картки на будь-який життєвий випадок. Оберіть свою картку серед безлічі цікавих та вигідних пропозицій!

Види карток від Ощадбанку

Власники будь-якої картки Ощадбанк мають доступ до всіх сервісів банку: WEB-банкінг, СМС-інформування, поповнення мобільних рахунків, проведення грошових переказів, оплата комунальних послуг

Далі приведені всі пропозиції платіжних карток від Ощадбанку:

Моя картка


Моя картка

Моя карта – неіменна, картка миттєвого випуску, що забезпечує здійснення будь-яких операцій в торговельних мережах та мережі Інтернет. Карта випускається для особистого використання.

До переваг тарифу "Моя картка" належать: випуск віртуальної карти для розрахунків в мережі Інтернет, нульова комісія на зараховані кошти і оплату товарів та послуг, можливість оплати комунальних послуг та безкоштовної активації послуг СМС-інформування, WEB- та мобільного банкінгу.

Для оформлення достатньо звернутись в будь-яке відділення Ощадбанку з заповненою заявою на відкриття карткового рахунку, паспортом та ІПН.

Стандартна картка


Стандартна картка

Стандартна картка – це міжнародна платіжна картка з вільним доступом до коштів. До переваг цієї картки належать оплата товарів та послуг в торговельних мережах з нульовою комісією, можливість проведення розрахунків в мережі Інтернет, отримання знижок та участь у бонусних програмах.

Зарплатна карта


Зарплатна карта

Картка для нарахування заробітної плати, що має безліч переваг як для співробітника так і для роботодавця.

Компанія, що обирає розраховуватися зі співробітниками за допомогою зарплатних карткових рахунків зменшує адміністративні витрати пов'язані з інкасацією, зберігання та депонування готівкових грошових коштів. Також роботодавець спрощує виплату коштів на відрядження, грошових заохочень, соціальних дотацій, якщо відбувається їх зарахування на зарплатні карткові рахунки.

Для співробітника серед переваг можна відокремити можливість зарахування на зарплатний рахунок особистих коштів, оплату товарів та послуг в межах України та за кордоном, що здійснюється без додаткових комісій.

Економна картка


Економна картка

Економна картка виписується з відкриттям депозитного рахунку в Ощадбанку. Вона є безкоштовною і дозволяє власнику встановлювати кредитний ліміт в розмірі, що не перевищує 90% від розміщеної в банку суми.

Миттєва картка


Миттєва картка

Миттєва картка - це неіменна передплачена картка, яка має ті ж переваги, що і звичайна банківська картка. До переваг цієї картки належать миттєве оформлення, можливість подарувати картку, безконтактна оплата, поповнення у відділенні банку або терміналах самообслуговування з нульовою комісією, грошові перекази на будь-яку іншу картку.

Пенсійна картка


Пенсійна картка

Пенсійна картка слугує для своєчасного отримання виплат від Пенсійного фонду України для громадян, що досягли пенсійного віку. Картку можна отримати в найближчому відділенні Ощадбанку Вашого міста. До основних переваг картки належать: надходження виплат без затримок, широка мережа відділень та банкоматів по всій території України.

Щоб стати власником пенсійної картки необхідно надати оригінал Вашого паспорта громадянина України представнику банку, оригінал ідентифікаційного податкового номера та пенсійне посвідчення громадянина України або документ, що підтверджує присвоєння пенсійних виплат.

Арсенал


Арсенал

Пенсійна картка, власниками якої можуть стати виключно військові пенсіонери. Окрім базового набору послуг надається можливість відкриття депозитних рахунків по підвищеним ставкам, встановлення кредитного ліміту на вигідних умовах, отримання готівки в банкоматі будь-якої мережі без утримання банківської комісії. Також додатково Ви можете безкоштовно замовити ще одну картку для себе або на ім'я довіреної особи.

Щоб отримати картку для військових пенсіонерів зверніться в відділення банку з паспортом, ІПН та пенсійним посвідченням або довідкою про присвоєння пенсії.

Соціальна карта


Соціальна карта

Соціальна – це картка, що слугує для отримання різного роду державних виплат, наприклад, отримання допомоги в зв'язку з безробіттям, отриманням допомоги на дитину. Картку можна отримати абсолютно безкоштовно та миттєво, звернувшись в відділення банку та заповнивши документи на оформлення картки.

Картку можна отримати за 30 хвилин, звернувшись до будь-якого відділення Ощадбанку Вашого міста з пакетом необхідних документів. З собою обов'язково візьміть оригінали паспорта, ідентифікаційного податкового номера та документа, що підтверджує право на отримання соціальної допомоги.

Картка киянина


Картка киянина

Картка киянина – це картка мешканця Києва з іменем та фотографією власника, яка підтримує додатки для надання соціальної допомоги та інформаційних послуг. Ця картка є зручним інструментом для отримання таких видів соціальної підтримки, як забезпечення пільгового проїзду в громадському транспорті, отримання соціальної знижки при оплаті товарів в магазинах, пільг в пунктах аптек при безоплатному отриманні чи придбанні ліків.

Муніципальна картка


Муніципальна картка

Муніципальна картка – це ID-картка та банківський інструмент, який є "ключем" до адміністративних сервісів сучасного українського міста і надає доступ до соціальних програм та пільг.

Картка є мультифункціональною з вбудованим засобом ідентифікації власника, що забезпечує отримання адміністративних послуг онлайн.

Корпоративна картка


Корпоративна картка

Корпоративна картка це інструмент, що дозволяє проводити розрахунки від імені та за рахунок витрат компанії на потреби представників, витрат на відрядження, господарських та організаційних витрат, отримання готівкових коштів.

До переваг цього тарифу, що будуть актуальними саме для корпоративних клієнтів, належать незалежність від режиму роботи банківських відділень для отримання готівкових коштів, скорочення витрат на зберігання та доставку готівки, відсутність у необхідності купівлі іноземної валюти для міжнародних відряджень та декларації коштів на картці під час таких відряджень.

Для внутрішньо переміщених осіб


Для внутрішньо переміщених осіб

Картка є інструментом для своєчасного отримання соціальної підтримки та грошової допомоги, а також дозволяє власникам отримувати готівку в банкоматах мережі без комісії. Власник картки має можливість в додаток до картки отримати електронне пенсійне посвідчення.

Віртуальна картка


Віртуальна картка

Віртуальна картка не має фізичного носія та слугує для безпечної оплати покупок в мережі Інтернет. Віртуальна картка надає змогу проводити розрахунки без використання основної картки.

Серед переваг картки: миттєвий випуск картки в системі "Ощад 24/7" самостійно, автоматичне підключення до послуги СМС-банкінгу, неможливість втрати картки за відсутністю фізичного носія.