Контакт-центр: 0 800 210 800

Про web-банкінг "Ощад 24/7" - Ощадінфо

Банківські картки Ощадбанку: кредитні та дебетові картиВажко уявити сучасну людину, яка б не мала банківської картки. Саме банківські картки полегшують життя багатьох людей, коли справа доходить до оплати товарів та послуг. Ощадбанк пропонує для своїх клієнтів картки на будь-який життєвий випадок. Оберіть свою картку серед безлічі цікавих та вигідних пропозицій!

Ви можете відкрити дебетові банківські картки та кредитні картки Ощадбанк Україна на будь-який випадок життя. Серед великої кількості пропозицій від Ощад, можна швидко обрати картку, яка буде відповідати саме вашим потребам.

Банківські картки від Ощадбанку

Якщо ви власник будь-якої з карток від Ощадбанк, то у вас є доступ до всіх сервісів банку. Це і можливість користуватися web-банкінгом Ощад 24/7, отримувати інформування щодо операцій через інтернет, і швидко поповнювати мобільний рахунок, комфортно сплачувати комунальні послуги, здійснювати банківські перекази та інше.

Пропозиції платіжних карток від Ощадбанку

Моя картка


Моя картка
Моя картка

Це неіменна картка, яку вам можуть видати у відділенні Ощаду миттєво. З нею ви можете здійснювати будь-які операцій в торговельних точках та в інтернеті. Карта випускається для особистого використання.

Переваги тарифу "Моя картка":

  • випуск віртуальної картки для оплати товарів та послуг в інтернеті;
  • Відсутня комісія на зараховані кошти та оплату товарів і послуг;
  • Можливість оплати комунальних послуг та безкоштовної активації послуг sms-інформування, WEB-та мобільного банкінгу.

Для оформлення картки вам достатньо звернутись в будь-яке відділення Ощадбанку та заповнити заяву на відкриття карткового рахунку. При собі вам потрібно мати паспорт та код платника податку.

Стандартна картка


Стандартна картка
Стандартна картка

Стандартна дебетова картка Ощад – це міжнародна платіжна картка. До переваг цієї картки належать оплата товарів та послуг в торговельних мережах з нульовою комісією, можливість проведення розрахунків в мережі інтернет, отримання знижок та участь у бонусних програмах.

Зарплатна карта


Зарплатна карта
Зарплатна карта

Картка для нарахування заробітної плати, що має безліч переваг, як для співробітника так і для роботодавця.

Компанія, що обирає розраховуватися зі співробітниками за допомогою зарплатних карткових рахунків зменшує адміністративні витрати пов'язані з інкасацією, зберіганням та депонуванням грошей. Також роботодавець спрощує виплату коштів на відрядження, грошові заохочення, соціальні дотації, якщо їх зарахування відбувається на зарплатні карткові рахунки.

Для співробітника серед переваг можна відокремити можливість зарахування особистих коштів на зарплатний рахунок, оплату товарів та послуг в межах України та за кордоном, що здійснюється без додаткових комісій.

Економна картка


Економна картка
Економна картка

Економна картка виписується з відкриттям депозитного рахунку в Ощадбанку. Картка цілком безкоштовна. З її допомогою власник може встановлювати кредитний ліміт у розмірі, що не перевищує 90% від розміщеної у банку суми.

Миттєва картка


Миттєва картка
Миттєва картка

Миттєва картка - це неіменна передплачена картка, яка має ті ж переваги, що і звичайна картка. Серед переваг картки: миттєве оформлення, можливість подарувати картку, безконтактна оплата, поповнення у відділенні банку або терміналах самообслуговування з нульовою комісією, грошові перекази на будь-яку іншу картку.

Пенсійна картка


Пенсійна картка
Пенсійна картка

Пенсійна картка необхідна для того, щоб отримувати виплати від Пенсійного фонду України громадянам, що досягли пенсійного віку. Картку можна отримати у найближчому відділенні Ощаду. До основних переваг картки належать: надходження виплат без затримок, широка мережа відділень та банкоматів по всій території України.

Щоб стати власником пенсійної картки вам потрібні такі документи:

  • Паспорт громадянина України;
  • Оригінал коду платника податків;
  • Пенсійне посвідчення громадянина України або інший документ, який підтверджує присвоєння пенсійних виплат.

Арсенал


Арсенал
Арсенал

Пенсійна картка, власниками якої можуть стати виключно військові пенсіонери. Окрім базового набору послуг надається можливість відкриття депозитних рахунків по підвищеним відсоткам. Ви маєте можливість встановити кредитний ліміт на вигідних умовах. Крім того, ви можете знімати гроші в банкоматі без жодної комісії банку.

Додатково ви можете безкоштовно замовити ще одну картку для себе або на ім'я довіреної особи.

Якщо ви військовий пенсіонер, то для отримання спеціальної картки вам потрібно звернутися у відділення Ощаду з такими документами: паспорт, ідентифікаційний код та пенсійне посвідчення.

Соціальна карта


Соціальна карта
Соціальна карта

Соціальна – це картка, що слугує для отримання різного роду державних виплат, наприклад, отримання допомоги у зв'язку з безробіттям, отриманням допомоги на дитину. Картку можна отримати абсолютно безкоштовно, варто лише звернутись до банку та заповнити відповідну форму на оформлення картки.

Картку можна отримати за 30 хвилин, звернувшись до будь-якого відділення Ощаду з пакетом необхідних документів. З собою обов'язково потрібно мати український паспорт, ідентифікаційний код та документ, що підтверджує право на отримання соціальної допомоги.

Картка киянина


Картка киянина
Картка киянина

Картка киянина – це картка мешканця Києва з іменем та фотографією власника, яка підтримує додатки для надання соціальної допомоги та інформаційних послуг. Ця картка є зручним інструментом для отримання таких видів соціальної підтримки, як забезпечення пільгового проїзду в громадському транспорті, отримання соціальної знижки при оплаті товарів в магазинах, пільг в пунктах аптек при безоплатному отриманні чи придбанні ліків.

Муніципальна картка


Муніципальна картка
Муніципальна картка

Муніципальна картка – це ID-картка та банківський інструмент, який є "ключем" корисних та необхідних сервісів українських міст і відкриває доступ до соціальних програм та пільг.

Картка є мультифункціональною з вбудованим засобом ідентифікації власника, що забезпечує отримання адміністративних послуг онлайн.

Корпоративна картка


Корпоративна картка
Корпоративна картка

Корпоративна картка дає вам можливість розрахуватися та здійснювати перекази від імені компанії. Це необхідно у випадках відряджень, господарських та організаційних витрат, отримання готівки, тощо.

До переваг цього тарифу слід віднести незалежність від режиму роботи банківських відділень для отримання готівки, скорочення витрат на зберігання та доставку готівки, відсутність у необхідності купівлі іноземної валюти для міжнародних відряджень та декларації коштів на картці під час таких відряджень.

Для внутрішньо переміщених осіб


Для внутрішньо переміщених осіб
Для внутрішньо переміщених осіб

Картка є інструментом для своєчасного отримання соціальної підтримки та грошової допомоги, а також дозволяє власникам знімати гроші в банкоматах Ощаду без комісії. Власник картки має можливість також отримати пенсійне посвідчення в електронній формі.

Віртуальна картка


Віртуальна картка
Віртуальна картка

Віртуальна картка випускається без фізичного носія. Вона необхідна для безпечної оплати покупок та послуг в інтернеті. Віртуальна картка надає змогу проводити розрахунки без основної карти від Ощад. Серед переваг картки Ощадбанк: швидкий випуск картки в системі Ощад 24 самостійно. Також відбувається автоматичне підключення до послуги СМС банкінгу.