Контакт-центр: 0 800 210 800

Про web-банкінг "Ощад 24/7" - Ощадінфо

Мобільний додаток "Ощад 24/7"Як мати доступ до своїх рахунків та здійснювати платіжні операції де б ви не були? Відповідь проста – завантажити мобільний додаток "Ощад 24/7". За його допомогою можна зручно керувати рахунками за допомогою смартфона або планшета. Додаток підтримується операційними системами iOS та Android і є цілком безкоштовним. Завантажити його можна за одну хвилину через Google Play або AppStore.

Можливості мобільного додатку "Ощад 24/7"

Мобільний додаток від Ощад користується великим попитом з багатьох причин. Але найголовніша перевага додатку Ощад 24 – це можливість здійснювати практично будь-які операції з особистими рахунками. Згідно з статистикою, лише за 2018 рік мобільний додаток завантажило більше 500 тисяч власників карток Ощадбанк Україна.


Авторизація в мобільному додатку Ощад 24/7
Авторизація в мобільному додатку Ощад 24/7

Для того, щоб почати користуватись мобільним додатком необхідно пройти реєстрацію в Ощад 24. Також є можливість зареєструвати особистий обліковий запис за допомогою смартфона. Після заповнення короткої реєстраційної форми користувачі отримують доступ до таких опцій:

 • Здійснювати перекази між своїми картковими рахунками, та рахунками інших банків;
 • Поповнювати рахунок мобільного чи інтернет-провайдера;
 • Швидке отримання інформації про стан рахунку та транзакціям;
 • Відкриття депозитних рахунків;
 • Управління мобільними заощадженнями через інтернет-банкінг Ощад;
 • Блокування та розблокування банківських карток від Ощад;
 • Встановлення та зміна лімітів карткових рахунків;
 • Підключення та відключення СМС-банкінгу.

Підключення мобільного додатку від "Ощад 24/7" – це вигідна інвестиція в свій час, адже всі необхідні банківські операції можна здійснювати будь-де та будь-коли. Ви можете бути впевненими у безпеці всіх операцій. Банківська система опрацьовує вас цілодобово, без перерв та вихідних. Можна забути про похід до відділення банку та очікування у черзі.

Крім того, якщо операції виконуються у системі Mobile-app Ощадбанк, то тарифи будуть нижчі, ніж встановлені при здійсненні аналогічних операцій у банку. Користувач може здійснювати переказ грошей по реквізитам без жодної комісії.

Ощад Pay – розраховуйтесь своїм смартфоном

Ощад Pay – це зручний мобільний додаток від банку Ощад, який є цілком безкоштовним. За його допомогою клієнти банку можуть здійснювати безконтактну оплату за товари, варто лише прикласти телефон до терміналу. Це особливо зручно, якщо гаманець з картками залишився вдома.

Переваги сервісу Ощад Pay

 • Безконтактна миттєва оплата зі смартфона;
 • Всі операції надійно захищені;
 • Якщо у вас картка Mastercard, то ви можете здійснювати покупку до 100 грн. без вводу PIN-коду. Власники картки Visa можуть здійснювати покупки без PIN-коду до 500 грн;
 • Вся платіжна історія зберігається в особистому кабінеті користувача.

Як почати розраховуватись смартфоном за допомогою Ощад Pay

 1. Завантажте у Play Market або AppStore мобільний додаток Ощад Pay;
 2. Під час першого запуску додатку, вкажіть картку, за допомогою якої бажаєте здійснювати платежі та встановіть пароль;
 3. Розпочніть використовувати безконтактну оплату в місцях встановлення касових терміналів з підтримкою NFC. Просто прикладіть смартфон до терміналу і операція буде здійснена; Зауважте! Мобільний додаток Ощад призначений лише для смартфонів, які підтримують технологію NFC.

Як дізнатись, чи підтримує смартфон технології NFC та HCE?

Якщо ви придбали телефон до 2016 року, то скоріш за все, він з вмонтованим модулем NFC. Ви можете перевірити це на офіційному сайті NFC World. Ви можете не хвилюватись за безпеку платежів. Під час реєстрації картки у додатку, генерується спеціальний цифровий ключ-токен.