Контакт-центр: 0 800 210 800

Про web-банкінг "Ощад 24/7" - Ощадінфо

розіграш подорожі на канський кінофестиваль

Компанія Mastercard проводить акцію "Вирушайте на Каннський кінофестиваль 2019 з Masterсard"Компанія Mastercard проводить акцію "Вирушайте на Каннський кінофестиваль 2019 з Masterсard", умови якої розповсюджуються і на клієнтів Ощадбанку!

Власники преміальних платіжних карток Debit Platinum, Mastercard Platinum та World Elite мають шанс стати переможцем та відправитися у подорож на двох, щоб відвідати Каннський кінофестиваль!

Для участі в акції достатньо зареєструватися в програмі Mastercard Більше Black та замовити відповідну пропозицію "Вигравайте незабутню подорож на Каннський кінофестиваль" вартістю 0 балів з каталогу на офіційному сайті програми та розрахуватись та розраховуватись карткою Mastercard.

Кожна оплата покупок у торговельних мережах або Інтернеті на суму більшу від 50 грн. або оплата проїзду в міському транспорті візьме участь в розіграші призу.

Окрім квитків на перегляд фільму приз включає оплачені авіапереліт, проживання в готелі, трансфер, харчування та розважальні заходи від компанії Mastercard.

Результати розіграшу будуть опубліковані 10.04.2019 р. Подорож відбудеться з 16.05 по 18.05.2019 р.

Термін дії акції триває з 15.02 по 05.04.2019 р.

Деталі акції за посиланням: https://bilshe.mastercard.ua/ua/?black=1

Ощадбанк запрошує клієнтів користуватись преміальними платіжними картками, брати участь в акціях та вигравати!