Контакт-центр: 0 800 210 800

Про web-банкінг "Ощад 24/7" - Ощадінфо

безконтактна оплата проїзду

Безконтактна система оплати проїзду в міських тролейбусах ЧернівцівVisa та Ощадбанк ввели безконтактну систему оплати проїзду в міських тролейбусах з 13 лютого 2019 року в місті Чернівців.

Завдяки компанії Visa та Ощадбанк безконтактна платіжна інфраструктура в громадському транспорті активно розгортається в усіх містах України. Рішення, впроваджене Visa та Ощадбанком, надає можливість оплачувати проїзд в тролейбусах міста Чернівців платіжними картками будь-яких банків України та світу, або будь-якими NFC-засобами з вбудованою функцією безконтактної оплати.

Перший етап реалізації проекту передбачає безконтактну оплату на міському тролейбусному маршруті №2. А вже на початку березня термінали для оплати проїзду платіжними картками, NFC-пристроями та транспортною карткою будуть впроваджені на всіх комунальних маршрутах міста. Більшість терміналів зі 120 будуть надані кондукторами міських тролейбусів. Також додаткові платіжні термінали будуть встановлені в пунктах поповнення транспортних карток. Другим етапом у реалізації проекту буде встановлення нерухомих валідаторів у тролейбусах.

Безконтактна оплата в транспорті робить оплату проїзду більш комфортною для пасажирів та спрощує облік виручки, що дає змогу досить точно визначити кількість перевезених пасажирів, також і пільгової категорії. Технологія безконтактної оплати проїзду підвищує рівень безпеки та забезпечує розвиток транспортної інфраструктури міста.