Контакт-центр: 0 800 210 800

Про web-банкінг "Ощад 24/7" - Ощадінфо

проведено реалізацію одного з найбільших активів ощадбанк

Ощадбанк завершив реалізацію одного з своїх найбільших непрофільних активівКомпанія Dragon Capital Investments Limited, що входить до групи Dragon Capital, завершила операцію з придбання логістичного комплексу "Арктика" у Ощадбанку.

Логістичний комплекс класу А, що знаходиться в с. Софіївська Борщагівка Київської області та займає територію загальною площею в 21,500 кв.м. був введений в експлуатацію в 2011 році. Об’єкт був придбаний АТ Ощадбанк на аукціоні, організованих державною системою електронних торгів "СЕТАМ".

За словами керуючого директора з прямого інвестування Dragon Capital Володимира Тимочко логістичний комплекс "Арктика" стане дев’ятим об’єктом нерухомості складського типу у портфелі компанії. В компанії вважають, що зростаючий попит на складські приміщення, зумовлений розвитком підприємств роздрібної торгівлі, робить цей сегмент нерухомості особливо привабливим для інвестицій.

Заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич відзначає, що продаж логістичного комплексу став найбільшою операцією за ціної реалізації непрофільного активу, що був набутий за рахунок погашення кредитної заборгованості. Угода є закономірним продовженням п'ятирічної роботи Ощадбанку з проблемними та непрофільними активами. Ощадбанк вчергове підтвердив дотримання принципів відкритості та прозорості процесів продажу банківських активів за риноквими цінами.