Контакт-центр: 0 800 210 800

Про web-банкінг "Ощад 24/7" - Ощадінфо

sms-банкінг

Як підключити послугу СМС-інформування ОщадбанкуСМС-банкінг дозволяє оперативно відслідковувати стан Ваших рахунків, оскільки, активувавши послугу Ви почнете отрумавати СМС-повідомлення про проведення будь-яких операцій по Вашим рахункам, чи то поповнення, зняття коштів, або безготівкова оплата.Інформування такого типу є гарним методом додаткового захисту Ваших рахунків у випадку втрати картки. Якщо Ви не відразу помітили втрату і побачили СМС про списання коштів, відразу зверніться в Контакт-центр Ощадбанку для блокування карткового рахунку.

Також послуга СМС-інформування є додатковим засобом контролю за Вашими рахунками, особливо якщо до Ви маєте додаткову картку зареєстровану на довірену особу.

Зауважте! Послуга СМС-банкінгу є платною згідно з тарифу Вашого карткового рахунку.

Способи підключення СМС-банкінгу Ощадбанку

Для активації послуги доступні 4 способи. Ви можете обрати та скористатися будь-яким зручним для Вас способом:

  • За допомогою банкомата Ощадбанку. Для цього подайте свою картку в приймач карток банкумату. Після вводу PIN-коду перейдіть до розділу “Додатково” і оберіть пункт “СМС-банкінг”. Введіть особистий номер мобільного телефону та підтвердіть його. Протягом найближчих 24 годин послуга буде активована.
  • В відділенні Ощадбанку. Активацію можна виконати відразу при отриманні картки, або звернувшись до співробітника банку та написавши заяву на підключення послуги.
  • Через Кантакт-центр Ощадбанку. – цей спосіб слід використовувати, тільки якщо Ви хочете підключити послугу до номеру, який вказували при оформленні картки. Для активації достатньо зателефонувати на актуальний номер Контакт-центру. Необхідно вказати 16-значний номер картки і кодове слово для ідентифікації клієнта.
  • Самостійно за допомогою системи веб-банкінгу “Ощад 24/7”.

Активація послуги СМС-банкінгу через особистий кабінет Ощадбанку

Отже, після виконання входу в “Ощад 24/7”, система надає можливість встановити послугу СМС інформування. Для цього Вам потрібно перейти в розділ “Картки і рахунки”. Оберіть картку, до якої необхідно підключити послугу.

Картки і рахунки Ощад 24 Картки і рахунки Ощад 24

Перейдіть в розділ “Безпека” та оберіть пункт “СМС інформування” та натисніть “Активувати”:

Активація послуги СМС інформування Активація послуги СМС інформування

Далі перевірте коректність номеру телефону. Якщо дані номера коректні, встановіть відмітку навпроти тексту “Тарифікація послуги здійснується за період, згідно тарифів Банку”. У випадку, коли номер не є Вашим, допущено помилку або Ви змінювали номер телефону раніше, тоді підійдіть в будь-яке відділення банку, для актуалізації номера телефона. Якщо все вірно натисніть “Продовжити”.

Підтвердження послуги СМС інформування Підтвердження послуги СМС інформування

Після звірки своїх даних, Ви повинні обрати спосіб доставки пороля для активації послуги. Оберіть опцію отримати код СМС-повідомленням.

Отримавши пароль, введіть його в запропоновану форму та натисніть “Продовжити”.

Підтвердження особистості Ощад 24 Підтвердження особистості Ощад 24

Якщо підключення пройшло успішно, Ви побачите повідомлення про те, що послуга СМС-повідомлень була активована.

Як відключити СМС банкінг Ощадбанку

Для відключення послуги СМС-банкінгу зверніться в найближче відділення Ощадбанку з заявою на деактивацію послуги. Також Ви можете провести деактивацію самостійно, використовуючи систему “Ощад 24/7”. Кроки по відключенню аналогічні інструкції по підключенню послуги, але замість “Активації” оберіть функцію “Відключення”.

У разі виникнення помилок зверніться за допомогою до Контакт-центру Ощадбанку.