Контакт-центр: 0 800 210 800

Про web-банкінг "Ощад 24/7" - Ощадінфо

sms-банкінг

Як підключити послугу СМС-інформування ОщадбанкуСМС-банкінг дозволяє оперативно відслідковувати стан Ваших рахунків, оскільки, активувавши послугу Ви почнете отрумавати СМС-повідомлення про проведення будь-яких операцій по Вашим рахункам, чи то поповнення, зняття коштів, або безготівкова оплата.

Інформування такого типу є гарним методом додаткового захисту Ваших рахунків у випадку втрати картки. Якщо Ви не відразу помітили втрату і побачили СМС про списання коштів, відразу зверніться в Контакт-центр Ощадбанку для блокування карткового рахунку.

Також послуга СМС-інформування є додатковим засобом контролю за Вашими рахунками, особливо якщо до Ви маєте додаткову картку зареєстровану на довірену особу.

Зауважте! Послуга СМС-банкінгу є платною згідно з тарифу Вашого карткового рахунку.

Способи підключення СМС-банкінгу Ощадбанку

Для активації послуги доступні 4 способи. Ви можете обрати та скористатися будь-яким зручним для Вас способом:

  • За допомогою банкомата Ощадбанку. Для цього подайте свою картку в приймач карток банкумату. Після вводу PIN-коду перейдіть до розділу "Додатково" і оберіть пункт "СМС-банкінг". Введіть особистий номер мобільного телефону та підтвердіть його. Протягом найближчих 24 годин послуга буде активована.
  • В відділенні Ощадбанку. Активацію можна виконати відразу при отриманні картки, або звернувшись до співробітника банку та написавши заяву на підключення послуги.
  • Через Кантакт-центр Ощадбанку. – цей спосіб слід використовувати, тільки якщо Ви хочете підключити послугу до номеру, який вказували при оформленні картки. Для активації достатньо зателефонувати на актуальний номер Контакт-центру. Необхідно вказати 16-значний номер картки і кодове слово для ідентифікації клієнта.
  • Самостійно за допомогою системи веб-банкінгу "Ощад 24/7".

Активація послуги СМС-банкінгу через особистий кабінет Ощадбанку

Отже, після виконання входу в "Ощад 24/7", система надає можливість встановити послугу СМС інформування. Для цього Вам потрібно перейти в розділ "Картки і рахунки". Оберіть картку, до якої необхідно підключити послугу.

Ощад 24/7 / Карти і рахунки

Перейдіть в розділ "Безпека" та оберіть пункт "СМС інформування" та натисніть "Активувати":

Ощад 24/7 / Безпека

Далі перевірте коректність номеру телефону. Якщо дані номера коректні, встановіть відмітку навпроти тексту "Тарифікація послуги здійснується за період, згідно тарифів Банку". У випадку, коли номер не є Вашим, допущено помилку або Ви змінювали номер телефону раніше, тоді підійдіть в будь-яке відділення банку, для актуалізації номера телефона. Якщо все вірно натисніть "Продовжити".

Ощад 24/7 / Тарифікація

Після звірки своїх даних, Ви повинні обрати спосіб доставки пороля для активації послуги. Оберіть опцію отримати код СМС-повідомленням.

Отримавши пароль, введіть його в запропоновану форму та натисніть "Продовжити".

Ощад 24/7 / Підтвердження активації

Якщо підключення пройшло успішно, Ви побачите повідомлення про те, що послуга СМС-повідомлень була активована.

Як відключити СМС банкінг Ощадбанку

Для відключення послуги СМС-банкінгу зверніться в найближче відділення Ощадбанку з заявою на деактивацію послуги. Також Ви можете провести деактивацію самостійно, використовуючи систему "Ощад 24/7". Кроки по відключенню аналогічні інструкції по підключенню послуги, але замість "Активації" оберіть функцію "Відключення".

У разі виникнення помилок зверніться за допомогою до Контакт-центру Ощадбанку.